OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

JEDENASTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

16 czerwca 2024

 

1. W prostych słowach, za pomocą przypowieści Pan Jezus przybliża rzeczywistość Bożego królestwa, do którego wszyscy jesteśmy zaproszeni. Kończący się rok szkolny i katechetyczny 2023/2024 niech nas pobudzi do refleksji: na ile z tego zaproszenia skorzystaliśmy i zbliżyliśmy się do Pana.

 

2. Nabożeństwa czerwcowe w naszym kościele w tygodniu bezpośrednio po mszy sprawowanej o godz. 17.00, a w niedzielę po mszy sprawowanej o godz. 9.00.

 

3. Osoby, które zgłosiły się, aby przygotować się i przystąpić do sakramentu bierzmowania zapraszam na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się w przyszłą niedzielę 23 czerwca br. po mszy o godz. 11.00.

 

4. Tylko do 23 czerwca można przynosić nowe i oryginalnie zapakowane środki opatrunkowe. Co zbieramy: bandaże dziane, opaski elastyczne, kompresy jałowe i niejałowe, gazy opatrunkowe, plastry w rolce, płyny do odkażania, maści (ichtiolowa, cynkowa). Zebrane materiały trafią do misyjnych placówek leczniczych w Afryce.

 

5. Dziękuję za wspólną modlitwę, dziękuję za złożone ofiary, dziękuję za dwie wpłaty na konto parafialne, wszystkim życzę dobrej niedzieli, a kibicom dobrego wspierania naszych piłkarzy.