OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

DWUNASTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

23 czerwca 2024

 

1. Z racji przypadającego dzisiaj Dnia Ojca wszystkim tatusiom składamy serdeczne życzenia obfitości Bożych darów i życzliwości od swoich pociech.

 

2. Jutro przypada uroczystość Narodzenia Świętego Jana Chrzciciela. To poza Jezusem i Jego Matką, Maryją, jedyny święty, którego czcimy ziemskie narodziny. Przez jego wstawiennictwo pragniemy modlić się o łaskę bycia wiarygodnym świadkiem Jezusa Chrystusa. Zapraszamy do udziału w Eucharystii o godz. 17.00.

 

3. W sobotę, 29 czerwca, świętować będziemy uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. To dwa filary, na których opiera się cała nasza kościelna wspólnota. Zapraszamy na wspólną modlitwę na Mszy Świętej o godz. 17.00 w intencji całego Kościoła, jego widzialnej głowy, a także nas samych, byśmy stawali się apostołami Chrystusa w miejscu naszej pracy, nauki i odpoczynku. Zbierana w tym dniu taca jest przeznaczona na potrzeby Stolicy Świętej.

 

4. Dzisiaj kończymy naszą zbiórkę środków opatrunkowych przeznaczonych do misyjnych placówek leczniczych. Wszystkim ofiarodawcom serdecznie dziękuję.

 

5. Podziękowanie ze szkoły misyjnej w Ngaondaye …

 

6. Rozpocząłem demontaż starego podjazdu dla niepełnosprawnych. Do czasu zamontowania nowego podjazdu proszę o zachowanie należytej ostrożności i dopilnowanie szczególnie dzieci aby nie wchodziły na teren prac budowlanych. Jeśli nic nam nie przeszkodzi to w przeciągu trzech tygodni wykonam nowy podjazd dla niepełnosprawnych. Za niedogodności przepraszam.

 

7. Dziękuję za wspólną modlitwę, dziękuję za złożone ofiary. Wszystkim życzę dobrej niedzieli, a dzieciom udanego wypoczynku wakacyjnego.