OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 14 stycznia 2024

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

DRUGA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

14 stycznia 2024

 

1. Ewangelia dzisiejsza ukazuje nam Jezusa powołującego pierwszych uczniów, którzy uwierzyli słowu Świętego Jana Chrzciciela i chcieli bliżej Go poznać. Niech i w nas nie gaśnie chęć poznawania i zbliżania się do Jezusa: może warto zaangażować się w działalność grup i stowarzyszeń w naszej parafii, aby to pragnienie realizować…

 

2. Od czwartku, 18 stycznia, do czwartku, 25 stycznia, trwać będzie Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan. O jedność wśród swoich uczniów i wyznawców modlił się Jezus przed swoją męką i śmiercią. Niech ta modlitwa nieustannie trwa, bo podziały wśród chrześcijan to rana, która boli i osłabia świadectwo ich wiary. Zachęcamy do indywidualnej i wspólnotowej modlitwy razem z wszystkimi naszymi braćmi i siostrami wyznającymi wiarę w Chrystusa Pana.

 

3. Kontynuuję duszpasterskie odwiedziny kolędowe. Jest to okazja do spotkania i bliższego poznania się, szczególnie, że będą to moje pierwsze odwiedziny w Waszych domach. Porządek odwiedzin kolędowych w najbliższym tygodniu:

15 styczeń (poniedziałek)   Sidorska 39-43 (nr 1-32)                    Od godz. 16.00

16 styczeń (wtorek)          Sidorska 39-43 (nr 33-64)                   Od godz. 16.00

17 styczeń (środa)             Kolejowa 16-18                                    Od godz. 16.00

18 styczeń (czwartek)       Kolejowa 5A                                        Od godz. 16.00

19 styczeń (piątek)            Kolejowa 5                                           Od godz. 16.00

W związku z odwiedzinami kolędowymi biuro parafialne będzie czynne tylko w soboty w godz. 16.00 – 17.00. W sprawach ważnych i pilnych proszę o wcześniejszy kontakt telefoniczny. Mieszkańcy domów i mieszkań indywidualnych – proszę o kontakt celem ustalenia terminu wizyty duszpasterskiej.

 

4. Dziękuję za wspólną modlitwę, dziękuję za złożone ofiary, dziękuję za dwie wpłaty na konto parafialne, wszystkim życzę dobrej niedzieli.